Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

08 listopada 2018

„Mój dom, mój kraj, moja ojczyzna”. Przegląd Piosenki Patriotycznej

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

07 listopada 2018 r. w sali kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbył się II Przegląd Piosenki i Pieśni# Patriotycznej „Mój dom, mój kraj, moja ojczyzna” zorganizowany przez Przedszkole „Wesoła Piątka”.

Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Nakło nad Notecią za objęcie patronatem naszego przedsięwzięcia. Dziękujemy również dyrektorowi NOK za udostępnienie sali oraz udział Pana Akustyka w wydarzeniu.

W przeglądzie wzięło udział 6 przedszkoli: Przedszkole „Reksio”, Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Niepubliczne Przedszkole „Donald”, Przedszkole w Paterku oraz Przedszkole nr 2.

Dzieci zaprezentowały różnorodny repertuar. Jest to o tyle cenne, że dla przedszkolaków patriotyzm, ojczyzna czy niepodległość to dość trudny temat do przyswojenia. Dzięki piosence staje się on przystępny i łatwiejszy. Gospodarze czyli dzieci z Przedszkola „Wesoła Piątka” przywitały wszystkich piosenką, a na pożegnanie wykonały taniec z chustami, który cieszył się wielkim zainteresowaniem publiczności.

Wszystkim uczestnikom, nauczycielom, zaproszonym gościom, a także osobom, które pomogły w organizacji bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok!

 materiał: Natalia Kloska ( Przedszkole „Wesoła Piątka”)

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)