Dziś mamy 7 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Zwycięstwo Trampkarzy. Maciej Janicki strzelił dwie bramki

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Za Trampkarzami 4 kolejka rozgrywek. Tym razem drużyna SF Junior Nakło zmierzyła się z drużyną Goplania Inowrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem dla SF Junior (2:1).

Kolejny dreszczowiec zapewniła nam nasza drużyna. Mecz w dużej jego części odbywał się na połowie naszego przeciwnika. W pierwszej połowie bijemy głowa w mur, a przeciwnik wykorzystuje jedyną sytuację jaką miał. Na przerwę schodzimy, więc w średnich nastrojach. Po przerwie znowu dochodzimy do wielu sytuacji i w końcu udaje nam się wykorzystać stu procentowe okazje.Pierwsza bramka to piękny strzał lewą nogą zza pola karnego wprowadzonego po przerwie Macieja Janickiego. Ten sam zawodnik ustalił wynika spotkania stając się tym samym jednym z bohaterów widowiska.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za walkę do końca!

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)