Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Zwycięstwo Trampkarzy. Maciej Janicki strzelił dwie bramki

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Za Trampkarzami 4 kolejka rozgrywek. Tym razem drużyna SF Junior Nakło zmierzyła się z drużyną Goplania Inowrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem dla SF Junior (2:1).

Kolejny dreszczowiec zapewniła nam nasza drużyna. Mecz w dużej jego części odbywał się na połowie naszego przeciwnika. W pierwszej połowie bijemy głowa w mur, a przeciwnik wykorzystuje jedyną sytuację jaką miał. Na przerwę schodzimy, więc w średnich nastrojach. Po przerwie znowu dochodzimy do wielu sytuacji i w końcu udaje nam się wykorzystać stu procentowe okazje.Pierwsza bramka to piękny strzał lewą nogą zza pola karnego wprowadzonego po przerwie Macieja Janickiego. Ten sam zawodnik ustalił wynika spotkania stając się tym samym jednym z bohaterów widowiska.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za walkę do końca!

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)