Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 lutego 2022

Zrób dla siebie coś pięknego. Wygraj bon do jednego z 10 salonów kosmetycznych

fot. pixabay

fot. pixabay

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wraz z lokalnymi salonami kosmetycznymi przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Drogie kobiety, macie często mało czasu żeby odpowiednio zadbać o siebie i poczuć się piękne? Czas aby to zmienić! Zgłoś się do naszego konkursu i wygraj bon podarunkowy o wartości 100 zł do jednego z dziesięciu salonów kosmetycznych.

Do wygrania 10 bonów podarunkowych, każdy o wartości 100 zł do wykorzystania w salonach kosmetycznych u fundatorów nagród, którymi są: Adeliae Studio Paulina Seydak, Anna Kowalska PMU, Estetyka Izabela Halkiewicz, Filigranowe Studio Urody, Instytut Piękna Lidia Gwóźdź, Salon Kosmetyczny Gizela Palińska-Dyks, Salon Kosmetyczny Julita Chrubczyńska, Sandra Piasecka Makeup, Strefa Urody Donata Mazur oraz Zielona Pomarańcza Beauty Clinic.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego uważasz, że czas o siebie zadbać?

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 najciekawszych odpowiedzi. Każda z laureatek wygra bon o wartości 100 zł do wykorzystania w jednym z salonów kosmetycznych, losowo przydzielonych przez redakcyjne jury.
Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 7.03.2022 roku na adres reklama@powiat24.pl
Wiadomość powinna zawierać:
- Tytuł: "Mój Dzień Kobiet"
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Nr telefonu,
- Odpowiedź na pytanie.

 

 

Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

Wyniki opublikujemy 8.03.2022r.
POWODZENIA!

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)