Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
02 listopada 2017
konkurs zakończony

Znany kabareciarz rozbawi publiczność. Do wygrania bilety na występ!

Od wielu lat swoimi żartami rozśmiesza publiczność do łez. Jago teksty trafiają zarówno do młodych, jak i tych starszych widzów. Mowa o Marcinie Dańcu, który w listopadzie odwiedzi #Mroczę. Przed widzami godzina niesamowitej, pełnej dowcipu i śmiechu zabawy w towarzystwie jednego z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu.

Marcin Daniec już w szkole podstawowej występował na scenie jako członek Zespołu Kabaretowo-Estradowego przy Ośrodku Kultury w Wielopolu. W liceum grał w Szkolnym Zespole Kabaretowym. Absolwent Studium Teatralnego we Wzdowie.

Swoją przygodę z kabaretem rozpoczął w 1984 roku, kiedy to wraz z Krzysztofem Januszem założył kabaret "Takich Dwóch". W późniejszych latach występował z innymi kabaretami aż trafił do telewizji, gdzie zyskał ogromną popularność. W listopadzie Marcin Daniec zawita do Mroczy.

Marcin Daniec: 12 listopada 2017 roku, godz. 18:00, hala widowiskowo-sportowa w Mroczy

Przygotowaliśmy dla Was konkurs:

 • do wygrania:
  3 podwójne zaproszenia na występ Marcina Dańca, które będzie można zrealizować 12 listopada o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Mroczy.
 • zadanie konkursowe:
  Wymień dwa programy, które prowadził Marcin Daniec emitowane w TVP. Odpowiedzi należy przysyłać na adres: kontakt@powiat24.pl.

  Wiadomość powinna zawierać:
  - Imię i nazwisko osoby, która zrealizuje bilet
  - Nr tel. komórkowego
  - Odpowiedź na zadanie konkursowe
 • Na zgłoszenia czekamy do 1 listopada (do godz. 20.00) W temacie wiadomości prosimy wpisać: Marcin Daniec
 • wyniki konkursu:
  Zostaną opublikowane na portalu (w tym samym artykule). Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani telefonicznie

KONKURS ZAKOŃCZONY
Podwójne zaproszenia na występ Marcina Dańca wygrali: Katarzyna Szczepaniak, Damian Prabucki i Mirosława Smolińska. Gratulujemy!

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)