Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

11 lipca 2019

Znaleziono kluczyk. Straż miejska prosi o odbiór

fot. powierzone

fot. powierzone

Straż Miejska w Nakle nad Notecią prosi o odbiór kluczyka samochodowego# od pojazdu marki Citroen, który został znaleziony w dniu 09.07.2019 roku na parkingu przy ulicy Rynek w Nakle nad Notecią.

Kluczyk można odebrać w siedzibie Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią przy ulicy Dąbrowskiego 50, od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:30 do 22:00 oraz w sobotę w godzinach od 07:00 do 15:00. 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)