Dziś mamy 19 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 maja 2019

Zmarła Krystyna Daroń-Kur. Przez całe życie zawodowe była nauczycielką

fot. pow.

fot. pow.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci # naszej koleżanki i przyjaciółki Krystyny Daroń- Kur.

Przez całe swoje życie zawodowe była nauczycielką historii Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Mroczy. Dzieliła z nami radości i smutki, służyła wsparciem i pomocą.

Przed śmiercią poprosiła, by każdy, kto zechce uczestniczyć w jej ostatnim pożegnaniu, zamiast wiązanki kwiatów złożył datek do puszki na Hospicjum w Olszewce.

Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.
Koleżanki i Koledzy ze Szkoły w Mroczy.

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek, 10 maja 2019 r. o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym w Mroczy.

materiał: Beata Orzechowska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 706 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)