Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 maja 2019

Zmarła Krystyna Daroń-Kur. Przez całe życie zawodowe była nauczycielką

fot. pow.

fot. pow.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci # naszej koleżanki i przyjaciółki Krystyny Daroń- Kur.

Przez całe swoje życie zawodowe była nauczycielką historii Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Mroczy. Dzieliła z nami radości i smutki, służyła wsparciem i pomocą.

Przed śmiercią poprosiła, by każdy, kto zechce uczestniczyć w jej ostatnim pożegnaniu, zamiast wiązanki kwiatów złożył datek do puszki na Hospicjum w Olszewce.

Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.
Koleżanki i Koledzy ze Szkoły w Mroczy.

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek, 10 maja 2019 r. o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym w Mroczy.

materiał: Beata Orzechowska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 629 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)