Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 października 2022

Zjazd absolwentów. Spotkanie pełne wspomnień i wzruszeń

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek, 26 września br. w # Przedszkolu Niepublicznym Donald odbył się zjazd absolwentów rocznika 2017-2021r. Przedszkolne mury odwiedziły dzieci, które w czerwcu 2021 roku na dobre pożegnały się z ukochanym przedszkolem, a obecnie są uczniami Szkół Podstawowych.

Część oficjalna spotkania rozpoczęła się od powitania przez panią dyrektor absolwentów oraz przybyłych z nimi rodziców. Kolejnym punktem spotkania były zadania przygotowane dla byłych absolwentów. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach, pląsach oraz w quizie „Moje wspomnienia z przedszkola”. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę w ogrodzie przedszkolnym, rozmowy, miłe wspomnienia, zdjęcia i wspólny poczęstunek. W międzyczasie dzieci mogły wpisać się do Księgi Absolwentów przedszkola. Na zakończenie spotkania na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka przygotowana przez panią dyrektor oraz nauczycielki. Absolwenci otrzymali pamiątkowe bransoletki na rękę ze swoim imieniem oraz notesiki i pisaki.

To było bardzo miłe spotkanie, pełne wspomnień i wzruszeń. Było również szansą na poznanie szkolnych losów absolwentów oraz wpływu przedszkola na funkcjonowanie dzieci w nowej rzeczywistości. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci oraz w pamięci absolwentów naszego przedszkola.

materiał: Alina Romańska-Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)