Dziś mamy 17 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

03 lutego 2019

Zimowa Olimpiada w „Słoneczku”. Rywalizowano w kilku dyscyplinach

fot. pow

fot. pow

Choć za oknem słońce świeci, zima śniegiem nie sypnęła, jednak w sali u Gwiazdeczek prawdziwe# zimowe poruszenie: zawody sportowe, a dokładniej zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Dzieci cały tydzień poznawały różne zimowe dyscypliny sportowe, ćwiczyły swoją sprawność fizyczną po to, aby ostatniego dnia tygodnia przeżyć emocje, związane z Olimpiadą sportową. Na początku nastąpiło zapalenie symbolicznego znicza, później liczne konkurencje zwinnościowe, m.in.: skoki narciarskie, saneczkarstwo, łyżwiarstwo szybkie. Po zawodach nastąpiło rozdanie medali, stanie na podium, a na koniec zaśpiewanie hymnu narodowego. Igrzyska zakończyły się zgaszeniem znicza olimpijskiego. Zapraszamy do fotorelacji.

materiał. Kinga Handzlik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)