Dziś mamy 17 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Zgrupowanie Kadry Regionalnej. Powołano zawodników z Nakła

fot: pow

fot: pow

Na pierwsze w sezonie 2018/19 zgrupowanie Kadry Regionalnej otrzymało powołanie pięciu # zawodników Football Academy Mezar Nakło z rocznika 2009.

Są to:

1. Tymek Komęza
2. Kuba Bochat
3. Hubert Stańczyk
4. Kuba Kubiński
5. Oliwier Chabluk

Jednodniowe zgrupowania Kadr Regionalnych odbywają się 2-3 razy w sezonie - jesienią i wiosną.

Jest to druga edycja Kadr Regionalnych, które w Naszym Regionie II obejmują województwo Pomorskie, Kujawsko - Pomorskie oraz cześć Wielkopolski. W poprzednim roku w konsultacji dla rocznika 2008 uczestniczyło 3 naszych chłopców, którzy byli bardzo blisko powołania do Kadry Polski.

W tym sezonie zgrupowania Kadr Regionalnych przeznaczone będą dla wyróżniających się zawodników i zawodniczek z rocznika 2009, którzy już w przyszłym roku podlegać będą selekcji do nowego rocznika Reprezentacji Polski Football Academy (działającej w kategoriach wiekowych U-10, U-11 i U-12).

Na konsultację powoływanych jest 20 osób z danego regionu, a do kadry trafia najlepsza 20 z całego kraju (z 10 regionów).

Konsultacja odbędzie się 20 października w Szubinie.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy sukcesów!

Materiał: Mezar

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox zmarszczki lwie
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Remonty mieszkań
Bon upominkowy
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)