Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

30 maja 2019

Zerwano ścieżkę rowerową. Czy zostanie położona nowa?

fot. pow.

fot. pow.

Do naszej redakcji wpłynął głos internauty, który jest zaniepokojony # kolejnymi pracami drogowymi jakie odbywają się w Nakle.

Jadąc wczoraj ulicą Nową w Nakle zauważyłem, że pracownicy jednej z firm „ściągają” ścieżkę rowerową. Kilkakrotnie widziałem, że faktycznie była popękana w niektórych miejscach. Jestem jedynie ciekawy czy firma, która tą ścieżkę wykonała, teraz w ramach gwarancji położy nową za darmo? Mam nadzieję, że niedługo zostanie położona nowa nawierzchnia. 

materiał: Internauta

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 14 (16)

  mieszkaniec, w dniu 30-05-2019 14:47:23 napisał:

  Całą ''obwodnicę'' powinni robić od nowa...z resztą po co ścieżka rowerowa, która jest tylko na rondach ? Inne miasta mają pięknie obsadzone ronda, chodniki, u nas standardowo zielsko. I tak wygląda całe nasze Nakło wraz z parkami. Niedokończone drogi, wystające studzienki, zerwany asfalt, smród z cukrowni, zapadająca się ulica Dąbrowskiego na wysokości Żeglugi.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  Kierowca, w dniu 30-05-2019 15:02:39 napisał:

  Lepiej niech sie zajmą coraz wiekszymi dziurami na moście na drodze do Występu a nie ścieżka rowerową

  odpowiedz

  • -5 (17)

  Kamiliano, w dniu 30-05-2019 17:07:46 napisał:

  Wszystko Wszystkim przeszkadza. a głupi portal to publikuje ostro się ośmieszając. Tobie Internauto Ciekawość kiedyś zaszkodzi. Jak masz pytania to są urzędy / odpowiednie instytucje Panie ciekawskie JAJO.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Oleg, w dniu 30-05-2019 17:28:38 napisał:

  Niestety podobno będzie zaorana i posieją tam kukurydzę

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Wesoły Romek, w dniu 30-05-2019 19:08:09 napisał:

  Mnie to też ciekawi, czy to w ramach gwarancji. Z resztą, kto wymyślił takie ścieżki rowerowe, które prowadzą przeważnie donikąd.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  kk, w dniu 30-05-2019 22:02:59 napisał:

  Na moście chodnik robili tak samo dwa razy, mini ścieżkę rowerową też dwa razy.Tak to jest jak się wybiera najtańszego wykonawcę.

  odpowiedz

  • 1 (7)

  Maliński, w dniu 30-05-2019 22:59:30 napisał:

  Jaki burmistrz takie drogi

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Mieszkaniec, w dniu 31-05-2019 06:50:30 napisał:

  trzeba jeszcze zatrudnić z 2 wice burmistrzów bo obecni chyba nie ogarniają tego bałaganu z drogami

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Nakielak, w dniu 31-05-2019 23:19:31 napisał:

  A jak tam zerwany asfalt na Mickiewicza . Jeszcze z pół roku tak będzie. Żadnego harmonogramu robot, nic kompletnie nie robią i mają w .... wszystkich kierowców! Pytam kto nadzoruje ten burd... . Powinniście płacić za rozwalone zawieszenia samochodów to wtedy ci pseudo wykonawcy wzięliby się do roboty!!! Po prostu skandal.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Masaż leczniczy
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Meble młodzieżowe i dziecięce
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)