Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Zebranie sprawozdawcze KGW. Panie otrzymały drobne podarunki

fot. MM

fot. MM

W ostatnią środę w Wiejskim Domu Kultury w Paterku zorganizowano zebranie # sprawozdawcze miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Spotkanie to było też idealną okazją do złożenia życzeń mieszkankom sołectwa.

Jako pierwsza głos zabrała przewodnicząca KGW Paterek Maria Banach, przedstawiając zgromadzonym na sali osobom sprawozdanie z działalności koła. W spotkaniu uczestniczyli również wicestarosta nakielski Tomasz Miłowski oraz sołtys Mariusz Malikowski.

Panowie przybliżyli przedstawicielkom płci pięknej kilka istotnych informacji na temat inwestycji realizowanych w ich miejscowości, tj. budowa szkoły oraz Centrum Akceptacji i Aktywizacji Społecznej, po czym wręczyli im drobne upominki oraz kwiaty. Na wszystkich gości po zakończeniu oficjalnej części spotkania czekał słodki poczęstunek.

Oceń artykuł: 14 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    Mieszkanka Paterka , w dniu 14-03-2019 22:52:05 napisał:

    Dziwny zbieg okoliczności,że zebranie sprawozdawcze KGW co roku pokrywa się z terminem dnia kobiet. Chciałabym zwrócić uwagę,że w Paterku mieszka więcej kobiet,a nie tylko te z KGW no ale przecież wspaniały sołtys jak i rada sołecka nie wpadną na pomysł,żeby te święto 8 marca zorganizować dla wszystkich mieszkanek naszej wsi. Proszę spojrzeć na sąsiednie wsie. Tam wyjątków nie robią.Pewnie za dużo pieniędzy by musieli stracić. Lepiej przeznaczać na WDK,w którym nic konkretnego się nie dzieje. Gdyby tak cofnąć się do czasów,gdzie pracowali Pan Łączny i Pani Kubiak to drzwi od WDK się nie zamykały. Jedne dzieci wychodziły,a następne wchodziły,a teraz??? Cisza,spokój,pustka...

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (3)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Meble łazienkowe
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Test amortyzatorów
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Mikrodermabrazja
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)