Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Ze zmiennym szczęściem. Mecze rozgrywały wszystkie zespoły Dębu

fot. Mariusz Tamas

fot. Mariusz Tamas

W miniony weekend swoje mecze ligowe rozgrywały wszystkie zespoły ligowe LZS Dąb #Potulice. Sobota 13 maja nie była zbyt szczęśliwa dla trampkarzy i seniorów. Lepiej było w niedzielę w kategorii orlik i młodzik.

W sobotnie przedpołudnie trampkarze DĄB AM LOGISTICS podejmowali zespół Polonii Bydgoszcz. Po bardzo zaciętym i siłowym meczu i po bramce strzelonej w końcówce meczu goście wywożą z Potulic zwycięstwo. Drużyna z Potulic miała kilka świetnych okazji do strzelenia gola jednak tym razem zabrakło szczęścia.

Seniorzy DĄB KABART w sobotnie popołudnie udali się na wyjazdowe spotkanie do Świekatowa z tamtejszą Falą. Wyżej notowani rywale okazali się zbyt mocnym przeciwnikiem. Fala pokonała zespół z Potulic 6:2 (obie bramki dla Dąb Kabart strzelił Kamil Wisiorek).

W niedzielę do ligowych zmagań jako pierwsi przystąpili orlicy DĄB DAM-POL Potulice, którzy byli gospodarzami miniturnieju. W trzech meczach zespół z Potulic odniósł dwa zwycięstwa (2:1 z Wdą Świecie i 2:1 z Wisłą Nowe) oraz doznał porażki (0:1 z Anmar Osielsko).

Jako ostatni swój mecz rozgrywała drużyna młodzików DĄB 4SPRINT Potulice, która w niedzielne popołudnie podejmowała najsłabszy zespół grupy Gwiazdę Sypniewo. Po jednostronnym pojedynku gospodarze zwyciężyli 17:0, a trenerzy mieli okazję sprawdzić w ligowym boju wszystkich powołanych zawodników. Bramki dla Dąb 4Sprint strzelili: Kacper Borowicki 7, Igor Jeziorski 4, Dawid Bembnista, Filip Szczepaniak, Oskar Drożniak, Szymon Cegiełko, Błażej Dankowski, Oliwier Franczak po 1.

Materiał: Mariusz Tamas

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)