Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Ze zmiennym szczęściem. Mecze rozgrywały wszystkie zespoły Dębu

fot. Mariusz Tamas

fot. Mariusz Tamas

W miniony weekend swoje mecze ligowe rozgrywały wszystkie zespoły ligowe LZS Dąb #Potulice. Sobota 13 maja nie była zbyt szczęśliwa dla trampkarzy i seniorów. Lepiej było w niedzielę w kategorii orlik i młodzik.

W sobotnie przedpołudnie trampkarze DĄB AM LOGISTICS podejmowali zespół Polonii Bydgoszcz. Po bardzo zaciętym i siłowym meczu i po bramce strzelonej w końcówce meczu goście wywożą z Potulic zwycięstwo. Drużyna z Potulic miała kilka świetnych okazji do strzelenia gola jednak tym razem zabrakło szczęścia.

Seniorzy DĄB KABART w sobotnie popołudnie udali się na wyjazdowe spotkanie do Świekatowa z tamtejszą Falą. Wyżej notowani rywale okazali się zbyt mocnym przeciwnikiem. Fala pokonała zespół z Potulic 6:2 (obie bramki dla Dąb Kabart strzelił Kamil Wisiorek).

W niedzielę do ligowych zmagań jako pierwsi przystąpili orlicy DĄB DAM-POL Potulice, którzy byli gospodarzami miniturnieju. W trzech meczach zespół z Potulic odniósł dwa zwycięstwa (2:1 z Wdą Świecie i 2:1 z Wisłą Nowe) oraz doznał porażki (0:1 z Anmar Osielsko).

Jako ostatni swój mecz rozgrywała drużyna młodzików DĄB 4SPRINT Potulice, która w niedzielne popołudnie podejmowała najsłabszy zespół grupy Gwiazdę Sypniewo. Po jednostronnym pojedynku gospodarze zwyciężyli 17:0, a trenerzy mieli okazję sprawdzić w ligowym boju wszystkich powołanych zawodników. Bramki dla Dąb 4Sprint strzelili: Kacper Borowicki 7, Igor Jeziorski 4, Dawid Bembnista, Filip Szczepaniak, Oskar Drożniak, Szymon Cegiełko, Błażej Dankowski, Oliwier Franczak po 1.

Materiał: Mariusz Tamas

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)