Dziś mamy 20 maja 2022, piątek, imieniny obchodzą:

19 stycznia 2022

Zderzenie mercedesów. Sprawczyni ukarana mandatem w wysokości 1.500 zł

fot. BG

fot. BG

Główny powód stłuczek i kolizji to niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze# o czym świadczy zderzenie dwóch samochodów marki Mercedes dnia 19 stycznia 2021 w Gorzeniu.

26-letnia mieszkanka Bydgoszczy, kierująca pojazdem marki Medcedes, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechała na tył prawidłowo jadącego samochodu osobowego marki Mercedes - poinformowała mł. asp. Zofia Wrzeszcz z Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

Zgłoszenie policjanci otrzymali o godzinie 16.40. 

Kierujący byli trzeźwi, a uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Sprawczyni za spowodowane zdarzenie została ukarana mandatem w kwocie 1.500 zł.

W wyniku uszkodzeń obu pojazdom zatrzymano dowody rejestracyjne.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (21) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (7)

  Saunowiec, w dniu 19-01-2022 20:33:07 napisał:

  A gdzie to było?? Gorzeń?? Nakło? Czy gdzie?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (6)

  Szczepan grzechowoacki , w dniu 19-01-2022 21:20:42 napisał:

  Sandomierz,jak zawsze inny powiat

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (10)

  To ja, w dniu 19-01-2022 21:22:29 napisał:

  Przecież to chore. Teraz mandat 1500, a gdzie wasze słynne poczuczenia?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (5)

  Koko, w dniu 19-01-2022 21:27:12 napisał:

  Ustawka jak nic...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 11 (13)

  Gucio, w dniu 20-01-2022 08:43:32 napisał:

  A to, że droga nie nadaje się do jazdy to też wina kierowcy. Wyświechtany powód mandatu. Jeżeli droga jest oblodzona to nie wina kierowcy tylko drogowców i to oni powinni ten mandat otrzymać. Płacimy podatek w paliwie i dlatego bezpieczne drogi nam się należą jak świni koryto. Ostatnio o 7 00 wyjazdy na "10" pokryte lodem. Jak zatrzymać auto na przysłowiowej szklance. 10 /h i wylądowałem 1 m na skrzyżowaniu. Gościu za mną uciekł i zatrzymał się obokbok żeby nie zaparkować w moim bagażniku. Czas skończyć z obarczaniem niewinnych i pogonić leni i policjantów / kasiarzy.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Przejezdny, w dniu 20-01-2022 10:34:33 napisał:

  A dzisiaj rano za Rozwarzynem przed Polichnem auto na poboczu rower na łące i policja a potem pomoc drogowa....

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -7 (9)

  Roman_Nakło, w dniu 20-01-2022 12:11:52 napisał:

  Ważne, że auto rozbite, przynajmniej już więcej szkód na drodze nie zrobi. Zawsze jak widzę kobietę za kierownicą moja uwaga się zwiększa bo wiem, że zaraz może być stłuczka. Radze każdemu taką metodę, kobiety powinny być w kuchni, a nie na ulicy. Pozdrawiam właściciela Mercedesa [*]

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (1)

  Ja , w dniu 20-01-2022 12:37:15 napisał:

  Aktywny asystent regulacji utrzymania DISTRONIC może utrzymywać ustawiony przez kierowcę odstęp od pojazdu poprzedzającego i odciążyć kierowcę np. podczas jazdy na autostradzie lub w spowolnionym ruchu

  odpowiedz

  • 2 (4)

  CNA, w dniu 20-01-2022 12:49:54 napisał:

  Do Romana NAKŁO masz chłopie problem i to potężny nie do wyleczenia

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Roman_Nakło, w dniu 20-01-2022 15:54:43 napisał:

  do CNA, prawda widać, że mnie rozumiesz. Moim problemem to kobiety na drodze, niestety w Polsce kobiety mają takie prawa, ale mam nadzieję, że w kiedyś to się zmieni i będziemy mogli normalnie funkcjonować :)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Kierująca, w dniu 20-01-2022 22:13:28 napisał:

  No tak na drodze ślisko, że nie można ujechać, nic nie posypane, ale winny za to oczywiście jest kierowca. Dzisiaj droga z Nakła do Mroczy wyglądała jak tor saneczkowy. Za Chrząstowem pięknie zwiewa śnieg z pola na ulicę i tworzą się fajne zaspy. Drogowców jak zwykle, w drugiej połowie stycznia zaskoczyła zima. 1500 zł mandatu, masakra.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Jak wykończyć mieszkanie, zanim ono finansowo wykończy Ciebie? Oto jak uniknąć ukrytych kosztó

Tylko w okresie styczeń-marzec 2022 r. deweloperzy oddali do użytku 54,7 tys. nowych mieszkań w całej Polsce#. To oznacza, że co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio kilkanaście tysięcy szczęśliwych nabywców swojego „M”. Najpierw zakup lokum, które istnieje tylko na papierze, a potem odebranie już kluczy do własnego nowego mieszkania to dla wielu spełnienie marzeń, ale kiedy pierwsze emocje już opadną, okazuje się, że stajemy przed kolejnym, nie mniej wymagającym zadaniem: wykończeniem i aranżacją wnętrza. Budżet, który trzeba przeznaczyć na ten cel, to obok zakupu, kolejny duży koszt, tym bardziej, że ceny potrzebnych materiałów i usług rosną w astronomicznym tempie. Przykład? W marcu 2022 r. w porównaniu z analogicznym okresem zeszłego roku, ceny najpopularniejszych materiałów budowlanych są wyższe średnio o 28%[2] i ciągle rosną! Sytuacji nie poprawia też rekordowa dwucyfrowa inflacja, wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych, rosnące ceny prądu i gazu. Rachunki za ten pierwszy są już o 24 proc. wyższe niż w 2021 r.[3] To wszystko sprawia, że kwoty, które świeżo upieczeni właściciele mieszkań zabezpieczyli na wykończenie i zagospodarowanie swoich lokali, topnieją z dnia na dzień. Jeśli nie będziemy wystarczająco ostrożni, łatwo możemy wpaść w nieplanowane długi! O tym, jak tego uniknąć w kolejnym materiale Intrum z cyklu „Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Złap chwilę dla siebie! Dlaczego nie warto rezygnować ze śniadania?

Wiecznie zimna kawa – brzmi znajomo? To niestety standardowe# śniadanie niejednej mamy. Najwyższy czas z tym skończyć! Tylko zdrowa i szczęśliwa mama jest w stanie zapewnić beztroskie i radosne dzieciństwo swoim pociechom. Ale zacznijmy od początku, tzn. pierwszego posiłku w ciągu dnia. Potem pójdzie już z górki.

(czytaj więcej)