Dziś mamy 20 września 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

11 sierpnia 2020

Zawody w Karnowie. Koło wędkarskie organizatorem

fot. B. Zygmunt

fot. B. Zygmunt

Zadbany zbiornik wodny w Karnowie to ozdoba# naszej wsi, zatem jak co roku nasze koło wędkarskie, zorganizowało zawody.

Patronat objął Burmistrz Gminy Nakło. Organizatorzy i sponsorzy Michał Kowal, Sklep Okoń, Mirosław Grzegorek, Roman Jagodziński zadbali aby uczestnicy po mozolnej pracy pilnowania spławika mogli poczęstować się pysznościami z grilla a dzieci w czasie wypatrywania "Oj bierze" częstowano goframi. W zawodach brało udział 19 wędkarzy. Pierwsze miejsce zajął Kacper Walkowiak największy karp 1.9 kg, drugie miejsce Irena Kęsik sklep Okoń, trzecie miejsce Piotr Drygała. Po podsumowaniu konkursu Pan w-ce burmistrz Piotr Kalamon wraz z Panią Sołtys i p Karolem Walkowiakiem wręczyli Puchar za 1 miejsce, a pozostałym zdobywcom wręczono piękne ryby przytulanki. Dzieci uczestniczące w zawodach otrzymały słodycze i czapeczki. Uczestnicy konkursu mile spędzili niedzielne przedpołudnie a organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo w związku z pandemią (maseczki, płyn dezynfekcyjny). Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji zawodów, a mieszkańcom za doping i brawa dla zwycięzców.

Materiał: B. Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)