Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 września 2021

Zaszczep się z KGW Paterek. Rodzinny festyn w ten weekend

fot. pow.

fot. pow.

18 września 2021 r. od godz. 14.00 odbędzie się# festyn rodzinny w Paterku #SZCZEPIMY SIĘ z KGW.

Tego dnia promujemy akcję szczepienia przeciw Covid-19. Przewidziano wiele, wiele atrakcji szczególnie dla najmłodszych. Będziemy mogli skosztować wyrobów KGW Paterek. W czasie festynu odwiedzą nas Nakielskie Sokoły, Alpaki, Policja oraz OSP Paterek. Będą animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji. Festyn poprzedzi organizowany od godz. 10.00 PCHLI TARG oraz 28.Akcja Sprzątania Świata. Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy! Czekamy na Was przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Paterku! Do zobaczenia!

Organizatorzy: Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka, Wiejski Dom Kultury, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku.

Materiał: Justyna Garczewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)