Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Zasłużone zwycięstwo GLZS Sadki. Na trybunach było sporo kibiców

fot. Mariusz Tamas

fot. Mariusz Tamas

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu X kolejki rozgrywek# 3 grupy bydgoskiej B-Klasy zespół GLZS Sadki na własnym boisku podejmował drużynę Czarnych Nakło.

Gospodarze chcieli się zrehabilitować za zeszłotygodniowy słabszy występ przeciwko Iskrze Zamość-Rynarzewo. Od początku, prowadzonego na śliskiej i mokrej murawie, meczu uzyskali optyczną przewagę. Gole Łukasza Bzdawki w 18 minucie i Kacpra Borowickiego w 35. min nieco uśpiły czujność podopiecznych Piotra Grudy. Zawodnicy Czarnych Nakło mieli dwie znakomite sytuacje po których powinny paść gole.

W 40. minucie doszło do kuriozalnej sytuacji. Sędzia spotkania dyktuje rzut karny dla przyjezdnych za rzekomy faul bramkarza GLZS na napastniku Czarnych. Po konsultacji z asystentami słusznie jednak zmienia swoją decyzję.

Tuż przed przerwą Damian Wegner wykorzystuje błąd w obronie gości i strzela gola „do szatni”.

Po przerwie obraz gry nie uległ większej zmianie. Na ataki gospodarzy, goście odpowiadali groźnymi kontrami. Na dwie bramki Łukasza Bzdawki ( 48 i 78 min) goście odpowiadają trafieniami Kamila Kalety (59 min) i Damiana Kokowskiego (93 min).

Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem GLZS Sadki 5:2.

Mimo niekorzystnej pogody na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców obu drużyn.

Materiał: Mariusz Tamas

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)