Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

29 maja 2023

Zaproszenie na festyn rodzinny. "Coś dla ducha, coś dla ciała i coś dla brzucha"

fot. powierzone

fot. powierzone

Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku zaprasza na festyn rodzinny #„Bezpieczeństwo i zdrowie”, który odbędzie się 2 czerwca 2023 roku w godzinach od 15.00 do 20.00 na placu przy szkole w Paterku.

Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji. Będzie coś dla ducha, coś dla ciała i coś dla brzucha. Emocje rozgrzeje Loteria Fantowa, w której każdy los wygrywa, a szczęśliwiec odjedzie główną nagrodą, jaką jest rower. Imprezę uświetni zespół BAS, występy uczestnika „Mam Talent” pana Waldemara Kukurowskiego oraz występy wokalne i taneczne uczniów naszej szkoły.

Zapraszamy!

Materiał: Zdzisław Sell

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)