Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2021

Zapowiedź weekendu w 1. Lidze!

Hitem najbliższego weekendu na boiskach 1. Ligi powinna być rywalizacja w# Łodzi, gdzie ŁKS zmierzy się z Arką Gdynia. Oba zespoły w poprzednim sezonie występowały w Ekstraklasie, jednak teraz walczą o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej po spadku. Kto przybliży się do tego zadania zdaniem zakładów online?

 

ŁKS Łódź

Nie sposób nie zauważyć, że ŁKS w ostatnim czasie jest pod formą, czego najlepszy dowód otrzymali kibice w ramach ostatniej kolejki, gdy ich drużyna przegrała z Resovią. Łodzianie obecnie nie tylko muszą gonić Termalicę, ale przede wszystkim spoglądać za siebie, ponieważ miejsce w barażach nie jest pewne.

ŁKS ma na swoim koncie 43 punkty po 24 meczach, ale większa część tego dorobku to jeszcze zasługa poprzedniego trenera, czyli Wojciecha Stawowego, który poprowadził ten zespół na starcie rozgrywek, gdzie ŁKS niszczył kolejnych rywali. To właśnie Arka Gdynia – prowadzona wtedy przez Ireneusza Mamrota była pierwszym zespołem, który znalazł na nich sposób. Obecnie ten szkoleniowiec prowadzi ŁKS, co pokazuje, jak szybko zmienia się bieg na trenerskiej karuzeli.

ŁKS wygrał tylko jeden z czterech ostatnich meczów ligowych, co z pewnością nie jest dobrą wiadomością. W tym czasie doznał aż dwóch porażek, jednak zakłady bukmacherskie nadal faworyzują ten zespół w starciu z Arką. Głównym czynnikiem jest tutaj atut własnego boiska dla zakładów sportowych.

Więcej o lokalnym sporcie!

Arka Gdynia

Kwestia awansu Arki Gdynia coraz bardziej się oddala, jednak zespół z Trójmiasta pozostaje ciągle na pozycji, która daje możliwość występu w barażach. Arkowcy w ostatnim czasie sprawili przyjemną niespodziankę w swoim kibiców, a także zaskoczyli zakłady bukmacherskie, kiedy to wygrali w karnych z Piastem Gliwice w ramach półfinału Pucharu Polski. Dzięki tej wygranej zmierzą się po raz 3 w ciągu 4 sezonów w finale tych rozgrywek!

Arka mocno jednak zawodzi na ligowych boiskach, gdzie wywalczyła zaledwie 4 z 15 możliwych punktów na dystansie 5 kolejek. W tym czasie przegrali aż trzy rywalizacje i raz zremisowali. Jedynym pozytywnym wydarzeniem dla kibiców oprócz meczu z Piastem, była wygrana z Miedzią Legnica, czyli jednym z rywali do gry w barażach.

W ofercie zakładów bukmacherskich PZbuk znajdziesz wiele ciekawych propozycji i statystyk przed tym, a także innymi meczami 1. Ligi! Sprawdź!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)