Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2019

Zakończenie sezonu darterskiego. Rozegrano łącznie 18 turniejów

fot.pow

fot.pow

W miniony weekend zakończyliśmy cykl Turniejów Klubowych# w soft i steel darta w sezonie 2018/2019r W ciągu całego sezonu rozegraliśmy łącznie 18 turniejów , które stały na dobrym poziomie darterskim.

W obydwu kategoriach prowadzone były osobne rankingi. W obydwu przypadkach triumfatorem całych rozgrywek został :Mariusz Warzybok, który prezentował najrówniejszą formę w czasie całego sezonu wygrywając łącznie 7 turniejów rankingowych. Bardzo wysoką formę zaprezentował: Roman Knioła, który również może poszczycić zwycięstwem w 8 turniejach. Z bardzo dobrej strony pokazał się debiutujący w rozgrywkach: Michał Starczewski oraz nasz „angielski” zawodnik: Paul Fleetwood. Klasyfikacja turniejów klubowych w sezonie 2018/2019: Steel dart: 1. Mariusz Warzybok 2. Paul Fleetwood 3.Roman Knioła. Soft dart: 1.Mariusz Warzybok 2. Bogusław Zadłużny 3. Arkadiusz Wawrzyniak.

W dniu 01.06.2019r odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Soft Darta. Rywalizowaliśmy w kategorii drużynowej. Zespół Taverny wystąpił w składzie: Andrzej Sklepowicz, Roman Knioła, Arkadiusz Wawrzyniak, Michał Starczewski. W rywalizacji wystąpiło 17 drużyn.

W rywalizacji grupowej nasi zawodnicy zmierzyli się z zespołami: Adamex Dąbrowa Chełmińska, LegionX Bydgoszcz ,Kaper Bydgoszcz. W rozgrywkach grupowych nasi zawodnicy pokonali zespoły: Kaper i Legion. Musieliśmy uznać wyższość zespołowi Adamex. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce gwarantujące wyjście z grupy. W ćwierćfinale po emocjonującym meczu przegrywamy z: zespołem Przepompownia Toruń 6:10. Ostatecznie klasyfikując się na 5 miejscu w Mistrzostwach.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom darta i jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swych sił przy tarczy, a okazja będzie już w najbliższą sobotę gdzie odbędą się OTWARTE MISTRZOSTWA NAKŁA w STEEL DARTA z okazji 720 -LECIA NADANIA PRAW MIEJSKICH NAKŁA nad NOTECIĄ-15.06.2019,start:13:00 (zapisy do 12:45).Restauracja Taverna, ul. Poznańska 6 . Serdecznie zapraszamy!!!

materiał: Dart Taverna Nakło


Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Makijaż na każdą okazję
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)