Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 września 2018

Żaki Football Academy rozpoczęły ligę. "Gramy coraz ładniejsze mecze"

fot. Patrycja Sieja

fot. Patrycja Sieja

W niedzielę, 9 września chłopcy z rocznika 2010 i 2011 Football Academy Nakło #pojechali do Gniewkowa na turniej w ramach ligi Żaka.

Niestety na zawody nie dotarły drużyny Goplania Inowrocław i KS Mikrus- Gesal Szadłowice. Rozegraliśmy tylko jeden mecz zgodnie z przepisami, a następnie 70 minutowy sparing.

Mecz ligowy był bardzo wyrównany. Każda ze stron stwarzała sobie sytuacje do strzelenia goli. Lepsi jednak w tym pojedynku okazali się gospodarze.

MLKS Unia Gniewkowo - FA MEZAR NAKŁO 2-1

Bramka: Hubert Sieja - 1

Sparing podobnie jak wcześniejsze spotkanie również był bardzo zacięty, Każdy z naszych zawodników mógł sprawdzić swoje umiejętności w różnych zadaniach, jakie postawił przed nimi trener. "Cieszy postawa naszych zawodników. Widać, że praca jaka została wykonana na treningach przynosi efekty. Gramy coraz ładniejsze mecze, chłopcy myślą na boisku przede wszystkim bawiąc się tą grą." - podsumował zmagania trener Daniel.

W sparingu zremisowaliśmy 6-6.

Bramki: Hubert Sieja - 2, Kacper Karabasz - 3 Piotr Adamski - 1

Zagraliśmy w składzie: Gabryś Kozłowski, Hubert Sieja, Michał Heftowicz, Michał Żygowski, Kacper Karabasz, Piotr Żmudziński, Piotr Adamski, Wiktor Charczyński. Trener Daniel Kloska Gratulujemy postawy naszym małym piłkarzom, a naszym rodzicom za wsparcie i doping.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)