Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

24 marca 2023

Zajęcia profilaktyczne. Policjantka spotkała się z czwartoklasistami

Asp. Zofia Wrzeszcz spotkała się z uczniami klasy IV Szkoły Podstawowej w Turze. #Mundurowa opowiadała o odpowiedzialności prawnej nieletnich.

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej asp. Zofia Wrzeszcz z nakielskiej komendy odwiedziła Szkołę Podstawową w Turze, gdzie przeprowadziła zajęcia dla czwartoklasistów.

Głównym celem spotkania było uświadomienie młodym ludziom, że za łamanie prawa, a także norm społecznych grozi im odpowiedzialność przed sądem rodzinnym. Mundurowa przybliżyła katalog kar, jakie grożą nieletnim oraz omówiła czym jest demoralizacja i jakie są jej przejawy.

Funkcjonariuszka zwróciła też uwagę na korzystanie z Internetu, wskazując niebezpieczeństwa związane z przekazywaniem w sieci swoich danych i zawieraniem wirtualnych znajomości.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)