Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Zagroda edukacyjna w Siennie. Przedszkolaki ze „Słoneczka” znowu na wycieczce

fot. pow

fot. pow

17 czerwca 2019 r. dzieci z grupy „Gwiazdeczki” wybrały się na warsztaty przyrodnicze# do zagrody edukacyjnej w Siennie.

Gospodyni miejsca zorganizowała dzieciom wycieczkę po lesie, podczas której wszystkimi zmysłami miały możliwość zapoznać się z mieszkańcami lasu: słuchały śpiewu ptaków, widziały ich gniazda, dotykały żab czy ślimaków, liczyły ważki. Nie obeszło się także bez leśnego toru wyczynowego, polegającego na skakaniu przez balot słomy, slalomu między konarami drzew czy ścieżki zdrowia pomiędzy pokrzywami. „Gwiazdeczki” wykonały z różnych naturalnych materiałów makatkę ścienną, a także malowały kwiatami czy liśćmi. Dużo można by tu jeszcze opowiadać, emocji było bez liku, ale najwięcej pokażą zdjęcia. Zapraszamy do fotorelacji.

materiał: Kinga Handzlik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)