Dziś mamy 4 października 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

20 lipca 2022

Zagrali dla Emilki. Wygrała drużyna z Paterka

fot. BG

fot. BG

Na orliku przy ZSP nr 3 w # Nakle odbyły się zawody piłkarskie pn. Turniej dla Emilki. Pomagamy razem. Organizatorem wydarzenie był Kamil Kozek, który fajnie połączył rywalizację sportową ze szczytną akcją, jaką jest pomoc dla Emilki, która walczy o to, aby doszła do skutku operacja serca.

W niedzielne przedpołudnie na orliku przy ZSP nr 3 w Nakle odbył się turniej piłkarski, którego celem była zbiórka pieniędzy na operację małej Emilki. Organizatorem wydarzenia był Kamil Kozek, któremu należą się duże słowa uznania, za wsparcie, za chęci, za to, że potrafił połączyć rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim była walka o lepsze jutro małej Emilki.

W turnieju wzięło udział 15 zespołów. Co warte podkreślenia, zainteresowanie było dużo większe ale o tym kto wystąpił zdecydowała kolejność zgłoszeń. Po zaciętej rywalizacji w fazie grupowej przyszła pora na fazę pucharową.

Wyniki półfinałów:
Joga Bonito Paterek – Team Ślesin 5:0
FC Ponalewce – RKS Huwdu 3:0
Mecz o III miejsce:
RKS Huwdu – Team Ślesin 3:0

Mecz finałowy:
Joga Bonito Paterek – FC Ponalewce 4:2

Najlepszym bramkarzem turnieju został Wiktor Rozpłoch z FC Ponalewce, natomiast tytuł najlepszego zawodnika trafił w ręce Filipa Maisona z Joga Bonito Paterek.

Podczas tego wydarzenia udało się zebrać łącznie 995,10 zł.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    krajan, w dniu 22-07-2022 13:04:38 napisał:

    Skoro jest takie zainteresowanie to dlaczego piłkarskie stowarzyszenia,spółka miejska Sport nie organizują amatorskich,stałych wakacyjnych rozgrywek w różnych kategoriach wiekowych.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Budowa hal
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Budowa magazynów
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)