Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

26 maja 2023

Zadymienie w kamienicy. Przyczyną... garnek z mięsem

fot. archiwum

fot. archiwum

W piątek, 26 maja w godzinach przedpołudniowych straż pożarna została zaalarmowana #o silnym zadymieniu w jednej z kamienic przy ulicy Pocztowej w Nakle.

- Zgłoszenie wpłynęło na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle około godziny 11.40 - poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią.

Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle. Po przybyciu strażaków na miejsce okazało się, że przyczyną zadymienia w kamienicy jest palące się mięso w garnku.

- Niezbędne było oddymienie i wietrzenie pomieszczeń - poinformował rzecznik Walkowiak. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków nie doszło do większego pożaru i tym razem wszystko skończyło się na strachu mieszkańców i przypalonej potrawie.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (9)

  wierny, w dniu 26-05-2023 20:50:53 napisał:

  Pewnie na długo zapamiętają, że w piątki nie jemy mięsa!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Aureliusz, w dniu 27-05-2023 08:03:35 napisał:

  "Nie mamy pańskiego płaszcza,i co nam pan zrobisz?".

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)