Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Zabawa w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim. Dzień Dziecka na wesoło

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 4 czerwca dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego obchodziły # Dzień Dziecka.

Tego dnia na wszystkich czekały niezapomniane chwile! Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków.

W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa, a to za sprawą pani Blanki z firmy „Nie pękaj”. Dzień obfitował w liczne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, ogromne zamki i animacje, zabawy z chustą animacyjną, tańce przy muzyce, wizyta maskotek, malowanie twarzy i wiele innych. Zabawę umilały nam również przekąski w postaci popcornu i waty cukrowej.

Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 30 29

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)