Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Zabawa w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim. Dzień Dziecka na wesoło

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 4 czerwca dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego obchodziły # Dzień Dziecka.

Tego dnia na wszystkich czekały niezapomniane chwile! Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków.

W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa, a to za sprawą pani Blanki z firmy „Nie pękaj”. Dzień obfitował w liczne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, ogromne zamki i animacje, zabawy z chustą animacyjną, tańce przy muzyce, wizyta maskotek, malowanie twarzy i wiele innych. Zabawę umilały nam również przekąski w postaci popcornu i waty cukrowej.

Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 28 28

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)