Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
05 czerwca 2018

Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości. Nie brakowało niespodzianek

fot: Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

fot: Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

Ubiegły tydzień upłynął w Przedszkolu Niepublicznym ,,Donald” pod znakiem niespodzianek #dla dzieci.

W poniedziałek nasi milusińscy mieli okazję wspólnie bawić się korzystając ze specjalnie wynajętych na ten dzień dmuchanych zjeżdżalni oraz minionkowego dmuchańca z piłeczkami. Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości i dodała każdemu pozytywnej energii. Po wyczerpujących atrakcjach można było się posilić pysznym popcornem oraz watą cukrową, co również podobało się przedszkolakom.

Z okazji Dnia Dziecka na naszych milusińskich czekały kolejne niespodzianki. W środę odbył się festyn, podczas którego każdy mógł znaleźć coś dla siebie wśród przygotowanych atrakcji. Zabawy przy muzyce prowadził pan Marek Frąckowiak, który zachęcał do tańców i różnych konkursów przy znanych przebojach. Dodatkowo na ogrodzie przygotowano stanowiska z różnymi konkurencjami, zadaniami i grami. Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy strzelając do celu z armatki wodnej czy spróbować swoich sił na sensorycznym torze, gdzie trzeba było gołymi stopami przejść przez lodowatą wodę, ziarna czy piasek kinestetyczny. Chętne dzieci grały w twistera, inne bawiły masami plastycznymi tworząc pomysłowe konstrukcje, jeszcze inne rysowały mazakami na foliach. Każdy mógł też spróbować swoich sił w skręcaniu balonów i czarowaniu z nich zwierzątek i szabli.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich był grill oraz słodki poczęstunek w ogrodzie przedszkolnym. Na powietrzu wszystko smakowało lepiej i apetyt dopisywał.

W takim dniu jakim jest Dzień Dziecka królowały nasze przedszkolaki, które zadowolone i uśmiechnięte wróciły do domów.

Materiał: Justyna Splitt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)