Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2020

Za nami kolejne zebranie sprawozdawcze. Zarząd otrzymał absolutorium

fot. MM

fot. MM

W ostatnią środę zorganizowano kolejne zebranie sprawozdawcze jednostki # Ochotniczej Straży Pożarnej. Tym razem ubiegły rok podsumowali druhowie z nakielskiej cukrowni.

Przybyłych na zebranie strażaków oraz specjalnie zaproszonych gości powitał prezes OSP Cukrownia Nakło Andrzej Bojko. Po wprowadzeniu sztandaru oraz odegraniu strażackiego hymnu, przyszedł czas na wygłoszenie sprawozdań z działalności jednostki, finansowego oraz komisji rewizyjnej.

Zgodnie z oczekiwaniami, zarząd jednostki otrzymał absolutorium. Zebranie sprawozdawcze to również doskonała okazja do odznaczenia najbardziej zasłużonych oraz wyróżniających się druhów.

Tego dnia odznakę „Za wysługę 30 lat” otrzymał dh Wiesław Jodda, natomiast najaktywniejszymi druhami w OSP Cukrownia Nakło w 2019 roku okazali się: Paweł Wolski, Marcin Wolski, Krystian Auguścik, Mikołaj Reczkowski, Filip Gaca oraz Paweł Machoń. Z kolei specjalne podziękowanie od druhów za wieloletnią współpracę i pomoc otrzymał Ryszard Nowak.

Na zebraniu przyjęto również plan pracy oraz plan finansowy na rok bieżący. Dokonano także kilku zmian w statucie jednostki.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Nowoczesne zabiegi laserowe
Rolery - mezoterapia skóry
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)