Dziś mamy 25 maja 2018, piątek, imieniny obchodzą:
07 lutego 2018

Z wizytą u wicepremier Beaty Szydło. Burmistrz złożył podziękowania za dotychczasową pomoc

fot. UMiG Nakło nad Notecią

fot. UMiG Nakło nad Notecią

We wtorek 6 lutego burmistrz Sławomir Napierała gościł z wizytą u wicepremier # Beaty Szydło.

Wizyta nie była przypadkowa. Została zaplanowana i przygotowana zgodnie z harmonogramem pracy pani premier. Uczestniczył w niej poseł na Sejm RP ziemi bydgoskiej Łukasz Schreiber. Poza rozmowami związanymi tematycznie z gminą Nakło nad Notecią burmistrz osobiście podziękował pani premier za dotychczasowe zainteresowanie naszą gminą i okazaną pomoc.

Warto zaznaczyć, że w trakcie spotkania burmistrz został poinformowany, iż jego deklaracja wybudowania w Nakle nad Notecią w ramach rządowego programu Mieszkanie+ ok. 700 lokali mieszkalnych, zyskała uznanie władz państwowych i jest absolutnym rekordem w skali kraju.

materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 24 50

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)