Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
07 lutego 2018

Z wizytą u wicepremier Beaty Szydło. Burmistrz złożył podziękowania za dotychczasową pomoc

fot. UMiG Nakło nad Notecią

fot. UMiG Nakło nad Notecią

We wtorek 6 lutego burmistrz Sławomir Napierała gościł z wizytą u wicepremier # Beaty Szydło.

Wizyta nie była przypadkowa. Została zaplanowana i przygotowana zgodnie z harmonogramem pracy pani premier. Uczestniczył w niej poseł na Sejm RP ziemi bydgoskiej Łukasz Schreiber. Poza rozmowami związanymi tematycznie z gminą Nakło nad Notecią burmistrz osobiście podziękował pani premier za dotychczasowe zainteresowanie naszą gminą i okazaną pomoc.

Warto zaznaczyć, że w trakcie spotkania burmistrz został poinformowany, iż jego deklaracja wybudowania w Nakle nad Notecią w ramach rządowego programu Mieszkanie+ ok. 700 lokali mieszkalnych, zyskała uznanie władz państwowych i jest absolutnym rekordem w skali kraju.

materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 24 50

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)