Dziś mamy 30 marca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 marca 2020

Z wizytą u burmistrza. Dzieci dziękowały za tak miłe przyjęcie

fot. Iwona Sobczak

fot. Iwona Sobczak

9 marca 2020 roku klasa III a udała się z wizytą do Pana Burmistrza Miasta i Gminy #Nakło nad Notecią.

Podczas spotkania Pan Burmistrz Sławomir Napierała odpowiadał na pytania dzieci dotyczące m.in. symboli miasta, pracy burmistrza, jego zainteresowań czy spędzania wolnego czasu oraz o planowanych inwestycjach w naszym mieście. Każde z dzieci mogło również dostąpić zaszczytu założenia atrybutu władzy, czyli Łańcucha Burmistrza.

Bardzo miłą wizytę zakończyliśmy pamiątkową fotografią. Dzieci podziękowały za tak miłe przyjęcie i poświęcenie nam swojego czasu przez Pana Burmistrza.

Materiał: Iwona Sobczak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)