Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2022

ZUS organizuje kolejny dyżur telefoniczny. Tematem Polski Ład

fot. powierzone

fot. powierzone

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na kolejne dyżury telefoniczne dotyczące Polskiego Ładu # i związanych z tym zmian w zasadach naliczania składki zdrowotnej oraz sporządzania dokumentów rozliczeniowych.

Na telefony i pytania eksperci ZUS będą czekać 25 stycznia w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 33 66 143, 26 stycznia w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 389 40 25 i tel. 52 341 84 46 oraz w godz. 13-15.00 pod nr tel. 52 34 18 124  – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

materiał: Krystyna Michałek regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (4)

  Nk, w dniu 22-01-2022 12:25:36 napisał:

  ZUS niech sprawdzi chorobowe który pracuje w ZPD Paterek Jankes na niego mówią i mieszka w Chobielinie Za każdą razom jak bierze chorobowe to robi fuchy najlepiej go sprawdzić po 13 godzinie ale nie z firmy kontrola tylko z zusu non stop na chorobowym jest

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Kolo, w dniu 23-01-2022 16:09:03 napisał:

  Nk jesteś typem typowego polskiego konfidenta. Idź do PiSu tam takich kochają. Tfuu pisowski donosicielu.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  kk, w dniu 23-01-2022 17:23:59 napisał:

  Nie donosiciel, tylko sygnalista. Tak teraz takiego się nazywa.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Budowa magazynów
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)