Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 marca 2019

XII Halowy Turniej Piłki Nożnej. Zagrają Pracownicy Samorządowi i Radni

fot.pow

fot.pow

16 marca 2019 r. na sali gimnastycznej w Paterku odbędzie się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych i Radnych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

W tym roku rywalizować będą ze sobą reprezentacje Samorządów z Aleksandrowa Kujawskiego, Dąbrowy Biskupiej, Łabiszyna, Bydgoszczy, Sępólna Krajeńskiego oraz Nakła nad Notecią. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00, natomiast oficjalne otwarcie zaplanowane zostało na godz. 11:00. Mecze rozgrywane będą systemem „każdy z każdym”, zaś czas gry to 12 min/mecz. Zakończenie turnieju wraz z oficjalnym wręczeniem nagród nastąpi ok. godz. 14:00. Szczegółowy terminarz rozgrywek oraz plakat znajdą Państwo w załącznikach.

materiał: Weronika Marzyńska Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 0 2
Pliki do pobrania
turniej samorządowy terminarz 2019.doc

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprzedaż opon
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Pomoc drogowa
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Elewacje
Sprawdzanie świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)