Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

16 października 2019

XIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad

fot. archiwum

fot. archiwum

W dniu 23 października 2019 roku o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej # Przystani Powiat Nakielski odbędzie się XIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego.

Porządek obrad:
1. Otwarcie quorum.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przedstawienie pozostałych punktów porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XII sesji Rady Powiatu Nakielskiego.
5. Sprawozdanie Starosty Nakielskiego z wykonania Rady Powiatu oraz działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
6. Informacja o oświadczeniach majątkowych złożonych Staroście Nakielskiemu.
7. Informacja o oświadczeniach majątkowych złożonych Przewodniczącemu Rady Powiatu Nakielskiego.
8. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu nakielskiego za rok szkolny 2018/2019.
9. Podjęcie uchwały w sprawie Programu Współpracy Powiatu Nakielskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2020.
10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr V/53/2019 Rady Powiatu Nakielskiego z dnia 27 marca 2019r. w sprawie podziału środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla Powiatu Nakielskiego na rok 2019.
11. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Żeglugi Śródlądowej wchodzącego w skład Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią.
12. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią.
13. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.
14. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie.
15. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.
16. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią.
17. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie.
18. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego III Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.
19. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.
20. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie.
21. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu.
22. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego Specjalnego wchodzącego w skład Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ireny Sendlerowej w Samostrzelu.
23. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Specjalnego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie.
24. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Specjalnego w Karnowie wchodzącego w skład Zespołu Szkół Specjalnych w Karnowie.
25. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Specjalnego im. Janusza Korczaka wchodzącego w skład Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Kcyni.
26. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Gimnazjum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.
27. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu wewnętrznego pobytu oraz szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniach chronionych treningowych w Szubinie.
28. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr XXXVI/310/2017 Rady Powiatu Nakielskiego z dnia 27 grudnia 2017 r. w sprawie przyjęcia „Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej dla Powiatu Nakielskiego na lata 2018-2020” zmienionej uchwałą nr XLI/354/2018 Rady Powiatu Nakielskiego z dnia 27 czerwca 2018 r.
29. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu nakielskiego na rok 2019.
30. Informacja Starosty Nakielskiego o skierowanych do niego w okresie międzysesyjnym interpelacjach i zapytaniach radnych.
31. Wnioski i oświadczenia radnych.
32. Wolne głosy.
33. Zakończenie obrad.

materiał: Rada Powiatu Nakielskiego 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
porządek obrad.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (9)

  Ukryta Prawda, w dniu 16-10-2019 16:11:43 napisał:

  Niestety ze strony BIP Powiatu Nakielskiego usunięto materiały na najbliższą sesję (https://pow-nakielski.rbip.mojregion). Czyżby Zarząd Powiatu miał coś do ukrycia przed społeczeństwem? Uchwały podejmowane na sesji maja być zaskoczeniem dla mieszkańców ? Standardy idą w dół, głęboki dół

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  nakielska targowica, w dniu 16-10-2019 16:16:58 napisał:

  kto będzie kierownikiem PCPR

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Anonim, w dniu 16-10-2019 18:18:23 napisał:

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Usługi transportowe
Budowa magazynów
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Budowa stanu surowego
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)