Dziś mamy 23 lutego 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

16 października 2019

XIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego. Porządek obrad

fot. archiwum

fot. archiwum

W dniu 23 października 2019 roku o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej # Przystani Powiat Nakielski odbędzie się XIII sesja Rady Powiatu Nakielskiego.

Porządek obrad:
1. Otwarcie quorum.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przedstawienie pozostałych punktów porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XII sesji Rady Powiatu Nakielskiego.
5. Sprawozdanie Starosty Nakielskiego z wykonania Rady Powiatu oraz działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
6. Informacja o oświadczeniach majątkowych złożonych Staroście Nakielskiemu.
7. Informacja o oświadczeniach majątkowych złożonych Przewodniczącemu Rady Powiatu Nakielskiego.
8. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu nakielskiego za rok szkolny 2018/2019.
9. Podjęcie uchwały w sprawie Programu Współpracy Powiatu Nakielskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2020.
10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr V/53/2019 Rady Powiatu Nakielskiego z dnia 27 marca 2019r. w sprawie podziału środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla Powiatu Nakielskiego na rok 2019.
11. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Żeglugi Śródlądowej wchodzącego w skład Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią.
12. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią.
13. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.
14. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie.
15. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.
16. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią.
17. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie.
18. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego III Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.
19. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.
20. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie.
21. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu.
22. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego Specjalnego wchodzącego w skład Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ireny Sendlerowej w Samostrzelu.
23. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Specjalnego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie.
24. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Specjalnego w Karnowie wchodzącego w skład Zespołu Szkół Specjalnych w Karnowie.
25. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Specjalnego im. Janusza Korczaka wchodzącego w skład Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Kcyni.
26. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Gimnazjum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.
27. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu wewnętrznego pobytu oraz szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniach chronionych treningowych w Szubinie.
28. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr XXXVI/310/2017 Rady Powiatu Nakielskiego z dnia 27 grudnia 2017 r. w sprawie przyjęcia „Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej dla Powiatu Nakielskiego na lata 2018-2020” zmienionej uchwałą nr XLI/354/2018 Rady Powiatu Nakielskiego z dnia 27 czerwca 2018 r.
29. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu nakielskiego na rok 2019.
30. Informacja Starosty Nakielskiego o skierowanych do niego w okresie międzysesyjnym interpelacjach i zapytaniach radnych.
31. Wnioski i oświadczenia radnych.
32. Wolne głosy.
33. Zakończenie obrad.

materiał: Rada Powiatu Nakielskiego 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
porządek obrad.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (9)

  Ukryta Prawda, w dniu 16-10-2019 16:11:43 napisał:

  Niestety ze strony BIP Powiatu Nakielskiego usunięto materiały na najbliższą sesję (https://pow-nakielski.rbip.mojregion). Czyżby Zarząd Powiatu miał coś do ukrycia przed społeczeństwem? Uchwały podejmowane na sesji maja być zaskoczeniem dla mieszkańców ? Standardy idą w dół, głęboki dół

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  nakielska targowica, w dniu 16-10-2019 16:16:58 napisał:

  kto będzie kierownikiem PCPR

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Anonim, w dniu 16-10-2019 18:18:23 napisał:

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Masaż leczniczy
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Gimnastyka korekcyjna
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)