Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

01 października 2022

Wyższe dodatki dla dyrektorów. Kto otrzymuje świadczenie?

fot. pow.

fot. pow.

Burmistrz gminy Nakło wydał zarządzenie dotyczące wysokości# miesięcznych dodatków dla dyrektorów szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest gmina. Dodatki są wyższe niż poprzednio.

Od 1 września br. do końca lutego 2023 roku dyrektorzy szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę Nakło będą otrzymywali dodatki motywacyjne. Ich wysokość jest uzależniona od decyzji burmistrza. W poprzednim okresie wynosiła ona 670 zł miesięcznie. Niedawno burmistrz gminy wydał zarządzenie dotyczące wysokości przyznanego dodatku od września br. do lutego 2023 roku. Co miesiąc dyrektorzy gminnych placówek oświatowych będą otrzymywać 715 zł, czyli o kilkadziesiąt złotych więcej niż w poprzednim okresie. Dodatek w takiej wysokości otrzymają: Anna Maćkowska – dyrektor SP 2 w Nakle, Halina Lubiszewska – dyrektor ZSP nr 3 w Nakle, Tomasz Rompalski – dyrektor ZSP nr 4 w Nakle, Alina Sławkowska – dyrektor ZSP w Paterku, Iwona Szopińska –  dyrektor ZSP w Występie, Monika Schulz- Krainska – dyrektor ZSP w Potulicach, Ewa Miłosierna – dyrektor ZSP w Ślesinie, Beata Nehring – dyrektor szkoły muzycznej oraz Adela Karnikowska – dyrektor Przedszkola nr 2 w Nakle. Łącznie na same dodatki dla dyrektorów z gminnego budżetu będzie wydawana kwota 6 tys. 435 zł miesięcznie.

Oceń artykuł: 52 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (13)

  jebać pis, w dniu 01-10-2022 11:29:58 napisał:

  Jak zawsze wodzu zapomniał o szkole w Trzeciewnicy i Olszewce. Ale swoją mućkowską zawsze nagrodzi!

  odpowiedz

  • 0 (12)

  r-ek, w dniu 01-10-2022 18:49:40 napisał:

  A Napierała zapytal mieszkańców przecież to z ich podatków te 20 tys dostaje i jeszcze innym rozdaje. To takie pisowskie a on tajny komunista

  odpowiedz

  • 3 (5)

  zse, w dniu 01-10-2022 22:14:00 napisał:

  Z podziwem czytam jak najpierw obniżono dodatki dla dyrektorów o 1000 zł a teraz podwyższono o 65 zł. Ta znacząca podwyżka w sam raz starczy na średniej klasy półlitra albo kulturalnie osiem ciastek. Tylko upokarzacie tych ludzi. Ciekawe że nie piszecie o dodatkach i pensjach innych pracowników administracji.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)