Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 stycznia 2020

Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nie zabrakło tanecznych i wokalnych popisów

fot. MM

fot. MM

20 stycznia w Nakielskim Ośrodku Kultury zorganizowano koncert z okazji Dnia Babci i #Dziadka. Na scenie zaprezentowali się reprezentanci młodego pokolenia.

Koncert rozpoczął się w czysto ludowym stylu, bowiem jako pierwsi na scenie pojawili się członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Młoda Krajna pod przewodnictwem Agnieszki Misiorek-Franków. W dalszej kolejności przyszedł czas na dawkę nieco bardziej nowoczesnego brzmienia. Wszystko za sprawą tanecznych popisów Zespołu Fantastic Kids. Nie zabrakło także debiutantów, którzy po raz pierwszy występowali przed publicznością. Mowa tu oczywiście o przedszkolakach, których występ został nagrodzony gromkimi brawami. Przybyli dziadkowie oraz babcie byli zachwyceni występami dzieci, a u niektórych z nich pojawiły się nawet łzy wzruszenia.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Anonim, w dniu 22-01-2020 13:58:49 napisał:

    Pani z głównego zdjęcia z artykułu ta w niebieskiej bluzce od prawej strony to bardzo miła osoba.pracownica marketu.bije od niej dobra aura.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)