Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2022

Wyrok sądu z dnia 18 marca 2022 roku. W sprawie II K 590/21

Oceń artykuł: 10 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (9)

  BOSS, w dniu 02-06-2022 17:40:11 napisał:

  Społeczeństwo dziękuje Wysokiemu Sądowi za sprawiedliwy wyrok.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  nakielanin, w dniu 02-06-2022 18:17:32 napisał:

  Oj Emilka jaki wstyd... Warto było?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Obserwator , w dniu 02-06-2022 20:58:46 napisał:

  "...Emilii oskarżonego o..."? To w końcu Emil czy Emilia?

  odpowiedz

  • -5 (17)

  Stańczyk , w dniu 02-06-2022 22:53:04 napisał:

  Represja rodem państwa koreańskiego. Zabrakło jeszcze publicznego linczu na rynku w wyroku.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Koło szkoly, w dniu 03-06-2022 08:32:17 napisał:

  Emilia ta z chrobrego

  odpowiedz

  • 0 (2)

  goj , w dniu 03-06-2022 10:22:56 napisał:

  Polski żyd jak przejedzie goja na pasach, to goj wtargnął na pasy z dużą prędkością, nawet jeśli chodził o kuli. To są dopiero piękne orzeczenia, palce lizać.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Mamrot, w dniu 03-06-2022 21:41:20 napisał:

  I tak to powinno wyglądać. Brawo Sąd Tępić nierobów i cwaniakow żerujących na uczciwie pracujących

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Byly rolnik, w dniu 06-06-2022 00:19:40 napisał:

  Jak sie za nich nie wezma to dalej beda kradl, gruby mariusz okada sklep na kazimierza, tzn teraz moze nie ale jak moeszkal to rabowal chwalil sie. Emma siedzi ro teraz tatus, bedzie, z pomocy spolecznej zyl 500, zapomogi ,mieszkanipwki,zasilki celowe,rodzinne kto wie moze emme o alimenta posadzi

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Mecenas, w dniu 06-06-2022 07:58:08 napisał:

  Tepic nierobow, pasozyty spoleczne,pijaki, te rodzinle wyzywic to nie lada wyzwanie, nic tylko siedza, żrom, chleja i kombinuja kogo ograbic. Długi imfo, po imieniu o nazwisku

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)