Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

12 lipca 2019

Wypoczynek w Jarosławcu. Nad morzem fajnie jest

fot.  M. Jankowski

fot. M. Jankowski

Od 2 do 9 lipca grupa dzieci i młodzieży wypoczywała nad morzem#. Wyjazd dla najmłodszych nakielan po raz kolejny zorganizował Samorząd Mieszkańców nr 9.

Mimo czasem niekorzystnej pogody uczestnicy wyjazdu nie mogli narzekać na nudę. Zapoznali się z sympatycznymi alpakami, „przejechali się” kolorową ciuchcią, odwiedzili muzeum bursztynu, spacerowali brzegiem morza, pływali w basenie, a także uczestniczyli w zawodach sportowych, pokazie talentów, dyskotekach i zajęciach plastycznych.

Tradycyjnie rozegrano także mecz siatkarski - kadra kontra koloniści - w którym tym razem triumfowała „starszyzna”. Podczas wypoczynku w Jarosławcu zawarto liczne nowe przyjaźnie, a uczestnicy przyrzekli sobie, że spotkają się ponownie w przyszłym roku.

Kierownikiem i organizatorem wyjazdu był przewodniczący Samorządu Mieszkańców nr 9 - Piotr Marciniak. Obowiązki wychowawców pełnili: Izabela Antoniak, Danuta Mikuła i Mateusz Jankowski.

Organizator serdecznie dziękuje Skokowi Stefczyka, Bankowi Santander i Technikum Menedżerskiemu w Bydgoszczy za zapewnienie nagród i upominków dla kolonistów.

Materiał: M. Jankowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie

Oceń artykuł: 11 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)