Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 września 2023

"Wymagający rywale to najlepsza lekcja". Zespół Orlików dał z siebie wszystko

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Kończąc podsumowania weekendowych zmagań wracamy wspomnieniami do# Brodnicy.

W niedzielę, 24 września nasz zespół Orlików rocznik 2013 zagrał mecze ze Spartą Brodnica i Chemikiem Bydgoszcz. Wymagający rywale to najlepsza lekcja z możliwych. Nasz zespół występuje w Lidze Wojewódzkiej gdzie spotkamy się z najmocniejszymi zespołami w tej kategorii wiekowej.

W niedzielę graliśmy bardzo dobrze. Stworzyliśmy wiele ciekawych akcji, a liczba strzelonych goli w trzech meczach świadczy sama o sobie Do bramki trafiliśmy aż 18 razy. W składzie brakowało kilku zawodników, ale obecni dali z siebie wszystko. Miny na zdjęciu smutne bo oni sporo od siebie wymagają. To charakterni chłopcy. Bardzo ambitni, ale to tacy wznoszą się na szczyty.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 39

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)