Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

19 października 2019

Wyjazd do Opery Nova. Musical zachwycił uczestników

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 14.10.2019 część członków Koła PZN w Nakle wraz z zaprzyjaźnionymi opiekunami wybrała się na musical „ My Fair Lady”.

Pogodna i wartko tocząca się historia, doskonałe dialogi i świetna muzyka sprawiają ,że musical jest zdolny usatysfakcjonować zarówno wytrawnego melomana jak i początkującego bywalca. Bawiliśmy się świetnie i z pewnością będziemy kontynuować wyjazdy do opery.

Materiał: Beata Kołodziejczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 37 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)