Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 maja 2018

Wyjątkowy koncert w murach Trójki. Występujących nagrodzono brawami!

fot. MM

fot. MM

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle zorganizował koncert piosenek z filmu „Mamma #Mia!”. Uczniowie wspólnie z nauczycielami śpiewali oraz tańczyli do przebojów legendarnej szwedzkiej grupy  ABBA.

Film Mamma Mia! Opowiada o młodej Sophie, która chciałaby zaprosić na swój ślub ojca, którego nie było jej dane nigdy poznać. Ścieżka dźwiękowa filmu składa się z piosenek zespołu ABBA, wykonywanych przez aktorów w nim grających.

Podczas koncertu w rolę aktorów, tancerzy i wokalistów wcielili się uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele. Utwory wykonywane były w dwóch językach – angielskim i niemieckim. Impreza miała na celu zachęcenie do nauki języków obcych poprzez śpiewane, a także wspieranie szkolnych talentów oraz integrację i dobrą zabawę.

Występy były starannie przygotowane. Nic więc dziwnego, że nagradzane były gromkimi brawami. Sala sportowa ZS-P nr 3 pękała w szwach.

Oceń artykuł: 67 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (15) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Uczestnik, w dniu 16-05-2018 19:50:24 napisał:

  Rewelacja! Po prostu wspaniale. Gratulacje dla wszystkich wykonawców i organizatorów oraz szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki Jakś - Jankowskiej! Brawo Pani Agnieszko!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Aaa, w dniu 16-05-2018 20:14:19 napisał:

  Brawo ,brawo, brawo, wspaniała inicjatywa która integruje całą szkolną społeczność .Ogromne zasługi dla pani Jakś-Jankowskiej za organizację. Ogromne brawa dla dzieci ,nauczycieli i rodziców którzy mieli odwagę wystąpić. Mam tylko nadzieję ,ze takich przedsięwzięć będzie więcej.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  pan skarpetka, w dniu 16-05-2018 20:45:03 napisał:

  Świetnie zorganizowane show! Brawo dla P. Agnieszki :) Pozdrowiena dla Z!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Blandyna, w dniu 16-05-2018 20:58:07 napisał:

  Mega show!!! Pozdrowienia dla" L"

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Uczestniczka, w dniu 16-05-2018 21:12:00 napisał:

  Piękny, dopracowany w najmniejszych szczegółach koncert. Miła atmosfera, która wręcz nie pozwalała spokojnie siedzieć na krześle- rozentuzjazmowana publiczność cały czas śpiewała z artystami. Uczniowie bardzo dobrze przygotowani, scenografia, choreografia na najwyższym poziomie. Wspaniała inicjatywa! Widać, że ZSP nr3 to coś więcej, niż tylko budynek, w którym odbywają się lekcje- kreatywność nauczycieli i rodziców przeszła najśmielsze oczekiwania. Podsumowanie...przecudowne, wzruszające wręcz wystąpienie małżeństwa Patrycji i Michała Gacki- osobowości, jakże niedocenionych w naszym małym społeczeństwie, które reprezentują najwyższą klasę wykonawczą i obdarowują swoją pasją wszystkich, których napotkają na drodze. Wielkie gratulacje! Czekam na więcej!

  odpowiedz

  • 1 (3)

  uczestnik, w dniu 16-05-2018 22:30:15 napisał:

  Impreza piękna, ogromy wkład pracy nauczycieli. Proponuję zajrzeć za kulisy.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  ja, w dniu 17-05-2018 11:01:29 napisał:

  Wspaniali nauczyciele BRAWO trójka NYGUSY z czwórki do roboty

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Abc, w dniu 17-05-2018 13:05:07 napisał:

  Jestem pełna podziwu dla wszystkich osób biorących udział w tym koncercie..Dzieci,nauczycieli i rodziców. Brawa dla organizatorów - szczególnie dla p. Agnieszki Jakś-Jankowskiej! Widać, że nauczyciele w tej szkole to ludzie z pasją...Dzięki Nim, dzieci mogą brać udział w takich super wydarzeniach, które z pewnością zapamiętaja na długo. Po prostu ogromny podziw i gratulacje dla wszystkich!!!!

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Może być., w dniu 17-05-2018 21:16:56 napisał:

  Żenada. Pracujecie na nagrodę burmistrza? A wyniki nauczania gdzie? Radzę pomyśleć.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Rodzic, w dniu 18-05-2018 00:11:19 napisał:

  W szkole jest czas i na zabawę i na naukę! A przykry jest fakt,iż ktoś twierdzi,ze nauczyciele pracują dla nagrody...Chyba nie jest znana takiej osobie idea pracy z dziećmi,jednak całe szczęście,ze nie wszyscy na tym świecie są materialistami i pracują z pasją-bo to było widać na tej scenie!Jako rodzic mogę potwierdzić,że moje dziecko i chętnie się uczy i chętnie zostawało wiele tygodni na próbach-wspaniała integracja:) Tak trzymać i nie przejmować się zazdrosnymi osobami!!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Jack, w dniu 18-05-2018 08:07:55 napisał:

  "Może być" - aleś ty ciemny!!! Miałeś chyba właśnie słabe wyniki w nauce i stąd te kompleksy!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ali, w dniu 18-05-2018 08:53:46 napisał:

  Niesamowita współpraca od maluha do dorosłego!!brawo

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Makijaż na każdą okazję
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Gimnastyka korekcyjna
Botox i wypełniacze
Sprzedaż opon
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)