Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
03 lutego 2018

Wyjątkowy dzień w „Tęczowym Wzgórzu”. Dzieci gościły babcie i dziadków

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

Dzieci z Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią podziękowały w #czwartek, 1 lutego 2018 r. swoim babciom i dziadkom. Tego dnia w przedszkolu odbyła się uroczystość, podczas której przedszkolaki uczciły Dzień Babci i Dzień Dziadka.

W tym wyjątkowym dniu wszystkie dzieci z „Tęczowego Wzgórza” gościły w przedszkolu swoje babcie i dziadków. Przedszkolaki przygotowały obszerny program artystyczny. Recytowały, śpiewały, tańczyły. Salwy śmiechu wywołał układ taneczny, podczas którego dziewczynki wcieliły się w „babuszki”. Nie zabrakło upominków dla babć i dziadków oraz wspólnej zabawy i posiłku.

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)