Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Wyjątkowe święto w przedszkolu. Dzieci spędziły je z najmilszą zabawką

fot. Przedszkole Reksio

fot. Przedszkole Reksio

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i #niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

W przedszkolu „Reksio” jak co roku Święto Pluszowego Misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Misiowe spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Kolejnym punktem spotkania była gimnastyka z misiem, zabawy z chustą animacyjną, zabawy przy piosenkach oraz recytacja wiersza. Dzieci wspaniale poradziły sobie podczas zabaw.  Sprawdzone zostały także umiejętności manualne przedszkolaków  w konkursie plastycznym „W krainie pluszowego niedźwiadka”. Prace były tak piękne, że wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce. 

Dzień ten był pełen wrażeń. Na pewno dzieci z Przedszkola „Reksio” powtórzą go w przyszłym roku.

 Materiał: B. Wajer, Przedszkole Reksio

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)