Dziś mamy 24 lutego 2018, sobota, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Wycieczka do sąsiednich powiatów. Dopisywała piękna pogoda

fot. pow.

fot. pow.

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w wycieczce edukacyjnej mającej na celu # poznanie Krajny w obszarze powiatu sępoleńskiego i złotowskiego.

Wycieczkę poprowadził pasjonat historii regionu, autor "Dzienników Krajeńskich" Pan Leszek Skaza. Seniorzy odwiedzili Więcbork, Runowo Krajeńskie, Dźwierszno Wielkie, Krajenkę oraz Złotów.

Piękna, słoneczna pogoda oraz dobre humory towarzyszyły uczestnikom wycieczki do samego Nakła!

materiał: Lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)