Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Wycieczka do sąsiednich powiatów. Dopisywała piękna pogoda

fot. pow.

fot. pow.

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w wycieczce edukacyjnej mającej na celu # poznanie Krajny w obszarze powiatu sępoleńskiego i złotowskiego.

Wycieczkę poprowadził pasjonat historii regionu, autor "Dzienników Krajeńskich" Pan Leszek Skaza. Seniorzy odwiedzili Więcbork, Runowo Krajeńskie, Dźwierszno Wielkie, Krajenkę oraz Złotów.

Piękna, słoneczna pogoda oraz dobre humory towarzyszyły uczestnikom wycieczki do samego Nakła!

materiał: Lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)