Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Wycieczka do sąsiednich powiatów. Dopisywała piękna pogoda

fot. pow.

fot. pow.

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w wycieczce edukacyjnej mającej na celu # poznanie Krajny w obszarze powiatu sępoleńskiego i złotowskiego.

Wycieczkę poprowadził pasjonat historii regionu, autor "Dzienników Krajeńskich" Pan Leszek Skaza. Seniorzy odwiedzili Więcbork, Runowo Krajeńskie, Dźwierszno Wielkie, Krajenkę oraz Złotów.

Piękna, słoneczna pogoda oraz dobre humory towarzyszyły uczestnikom wycieczki do samego Nakła!

materiał: Lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)