Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

07 października 2018

Wycieczka do sadu. Przedszkolaki wesoło pracowały przy zbiorze jabłek

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 5października, dzieci 5- i 6-letnie z przedszkola DONALD wybrały się na wycieczkę do # sadu w Sucharach.

Duże wrażenie na przedszkolakach zrobiły drzewa pełne rumieniących się w słońcu jabłek. Pod drzewami ustawione były skrzynie, do których dzieci mogły zbierać owoce. W ten sposób pomogły gospodarzowi w tegorocznych zbiorach.

Podczas pracy dzieci śpiewały wesołe piosenki. Pogoda dopisywała, czas szybko płynął a skrzynie zapełniały się rumieniącymi się jabłkami. Największą frajdą było to, że przedszkolaki mogły wrócić do przedszkola z koszykami pełnymi dorodnych owoców oraz skrzynią jabłek, za którą serdecznie dziękują gospodarzom sadu.

materiał: Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)