Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 października 2018

Wycieczka do sadu. Przedszkolaki wesoło pracowały przy zbiorze jabłek

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 5października, dzieci 5- i 6-letnie z przedszkola DONALD wybrały się na wycieczkę do # sadu w Sucharach.

Duże wrażenie na przedszkolakach zrobiły drzewa pełne rumieniących się w słońcu jabłek. Pod drzewami ustawione były skrzynie, do których dzieci mogły zbierać owoce. W ten sposób pomogły gospodarzowi w tegorocznych zbiorach.

Podczas pracy dzieci śpiewały wesołe piosenki. Pogoda dopisywała, czas szybko płynął a skrzynie zapełniały się rumieniącymi się jabłkami. Największą frajdą było to, że przedszkolaki mogły wrócić do przedszkola z koszykami pełnymi dorodnych owoców oraz skrzynią jabłek, za którą serdecznie dziękują gospodarzom sadu.

materiał: Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)