Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

04 listopada 2018

Wycieczka do kina i muzeum. Uczniowie miło spędzili czas

fot. Anna Białczyk, Kamila Troczyńska

fot. Anna Białczyk, Kamila Troczyńska

Dnia 25 października 2108r. uczniowie klasy V c i VI c Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 4 # w Nakle nad Notecią wraz z wychowawczyniami p. Anną Białczyk i p. Kamilą Troczyńską uczestniczyli w wycieczce do Bydgoszczy, której jednym z celów był udział w warsztatach mydlanych w Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Dzieci miały możliwość zaprojektowania i wykonania własnego mydła. Ponadto lekcja muzealna przybliżyła im historię zmagań ludzkości z higieną na przestrzeni wieków. Kolejnym punktem wycieczki był seans kinowy w Cinema City.

„Hotel Transylwania 3” wprowadził wszystkich w dobry nastrój za sprawą doskonałej muzyki, dialogów oraz wyśmienitych żartów. Tak wspólnie spędzony czas dostarczył wielu pozytywnych emocji zarówno uczniom, jak i wychowawcom oraz opiekunom wycieczki.

materiał: Kamila Troczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)