Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 października 2018

Wycieczka do cukrowni. Praktyczne poznanie zawodu

fot. pow

fot. pow

Dnia 10.10.2018r. uczniowie III klasy II Technikum kształcącego w zawodzie: technik eksploatacji # portów i terminali w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odwiedzili Oddział Krajowej Spółki Cukrowej S.A. ,,Cukrownia Nakło".

Celem wizyty było zapoznanie młodzieży ze środkami transportu bliskiego obsługującymi magazyn, systemem informatycznym WMS służącym do zarządzania magazynem a także z procesem formowania paletowych jednostek ładunkowych. Uczniowie byli pod wrażeniem stopnia mechanizacji prac związanych z procesem produkcyjnym, czystości, a przede wszystkim spokoju, jaki panował na hali produkcyjnej oraz w magazynach wynikający z automatyzacji prac. Z pewnością wiedza zdobyta podczas zajęć przyda się podczas uzyskiwania kwalifikacji w zawodzie.

Materiał opracowały uczennice kl. III TE: Katarzyna Woźna, Weronika Świtalska oraz Sławomira Stasińska

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)