Dziś mamy 26 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Wycieczka do ZOO. Uczestnicy podziwiali różne gatunki zwierząt

fot. pow.

fot. pow.

19 maja Samorząd Mieszkańców nr 5 w Nakle nad Notecią zorganizował # wycieczkę do poznańskiego ZOO.

Sprzyjająca pogoda pozwoliła na kilkugodzinny spacer alejkami i korzystanie z oferty ogrodu zoologicznego. Uczestnicy wycieczki spędzili czas na poznawaniu wielu różnych gatunków zwierząt żyjących w ZOO oraz ich zwyczajów.

Dowiedzieli się, że niektóre zwierzęta zostały wcześniej skrzywdzone przez ludzi, a ich życie zostało ocalone poprzez umieszczenie w ZOO.

Najmłodsi mieli okazję spróbować swoich sił w parku linowym, pobawić się w małpim gaju lub podróżować po ZOO kolejką.

Największe wrażenie zrobiły na wszystkich olbrzymie słonie, ale znalazły się też dzieci, które za najciekawsze spośród zwierząt, uznały mrówki w mrowisku. Wszyscy zmęczeni, ale pełni wrażeń, szczęśliwie wrócili do domów.

materiał: Katarzyna Krzoska - Przewodnicząca SM nr 5

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 17 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)