Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

19 września 2019

Wycieczka do Bydgoszczy. Ciekawy dzień przedszkolaków

fot. B. Wolska

fot. B. Wolska

Dnia 18 września dzieci z grupy "Tęczowe Chmurki" z # Nakielskiego Przedszkola Słoneczko pojechały na wycieczkę do Bydgoszczy.

Najpierw wysłuchały IX Audycji Muzycznej „Dźwiękowy spot reklamowy” w Filharmonii Pomorskiej, gdzie mogły posłuchać dźwięku m.in. wiolonczeli i klawesynu, a także śpiewu operowego.

Następnie w Manufakturze Słodyczy wzięły udział w warsztatach, podczas których poznały tajniki i samodzielnie wykonały lizaki.

Na sam koniec wycieczki udały się na przyjemny spacer po Starym Rynku, po którym odprężone i w dobrych humorach wróciły do placówki.

materiał: B. Wolska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)