Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Wspólnie odśpiewano hymn. Cała społeczność szkolna wzięła w tym udział

fot. ZS-P Ślesin

fot. ZS-P Ślesin

W ramach akcji "Szkoła do hymnu", inicjatywy Ministra Edukacji Narodowej oraz # Rady Dzieci i Młodzieży, również cała społeczność szkolna w Ślesinie przystąpiła 8 listopada 2019r. o godz: 11.11 do wspólnego odśpiewania 4 zwrotek hymnu narodowego.

Po kilku słowach pani dyrektor Ewy Miłosiernej, wprowadzeniu sztandaru, w patriotycznym duchu i energii odśpiewano "Mazurka Dąbrowskiego".

Dziękujemy wszystkim za udział w tym uroczystym spotkaniu!

materiał: ZS-P Ślesin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)