Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Wspólnie odśpiewano hymn. Cała społeczność szkolna wzięła w tym udział

fot. ZS-P Ślesin

fot. ZS-P Ślesin

W ramach akcji "Szkoła do hymnu", inicjatywy Ministra Edukacji Narodowej oraz # Rady Dzieci i Młodzieży, również cała społeczność szkolna w Ślesinie przystąpiła 8 listopada 2019r. o godz: 11.11 do wspólnego odśpiewania 4 zwrotek hymnu narodowego.

Po kilku słowach pani dyrektor Ewy Miłosiernej, wprowadzeniu sztandaru, w patriotycznym duchu i energii odśpiewano "Mazurka Dąbrowskiego".

Dziękujemy wszystkim za udział w tym uroczystym spotkaniu!

materiał: ZS-P Ślesin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)