Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2020

Wspólne lata minęły tak szybko. Motylki z „Wesołej Piątki” żegnają przedszkole

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

Wydaje się, że nie tak dawno witaliśmy się, gdy po raz pierwszy przekraczaliście próg #naszego przedszkola, a dziś już nadszedł czas pożegnania. Te wspólne lata minęły nam tak szybko…

Bardzo dziękujemy Wam za uśmiech i radość, jaką nas codziennie obdarowywaliście, za Wasz entuzjazm oraz spontaniczność. Było wiele zabawy i nauki, mnóstwo wspaniałych chwil. Można powiedzieć, że przedszkole stało się dla Was drugim domem… Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać wspólnie spędzone chwile!

Wszystkim „Motylkom” życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych!

materiał: Natalia Kloska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 35 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)