Dziś mamy 16 lutego 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2020

Wpłynęły 4 oferty. Tylko jedna mieści się w założonym budżecie

W styczniu informowaliśmy o planach gminy Nakło dotyczących przebudowy odcinka #drogi przy przejeździe kolejowym na Bielawach. 24 stycznia zakończyło się składania ofert na wykonanie prac. Jakie jest zainteresowanie tą inwestycją?

O planowanych pracach pisaliśmy tutaj. 24 stycznia otwarto oferty, których wpłynęło 4. Gmina zaplanowano na prace 290 tys. zł brutto. Co ciekawe, tylko jedna oferta „zmieściła się” w tej kwocie. To firma Agnieszki Szymczak z Nakła, która zaoferowała za wykonanie prac kwotę 288,500 zł. Pozostałe oferty od firm z Nakła, Bydgoszczy i Żnina proponowały kwoty od 330 do ponad 396 tys. zł. Która firma ostatecznie zostanie wykonawcą, okaże się już niebawem. Planowany termin zakończenia prac to 30 września 2020 roku.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  2537, w dniu 25-01-2020 13:42:31 napisał:

  Mam nadzieję, że ktoś sprawdził, czy w tej kwocie nie znajduje się oferta, po której droga będzie się sypała jeszcze przed ukończeniem budowy?

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Mm, w dniu 25-01-2020 14:38:11 napisał:

  Byle najtaniej byle jak i do przodu

  odpowiedz

  • 2 (4)

  mieszkaniec, w dniu 25-01-2020 15:43:16 napisał:

  Przecież w tej gminie wszystkie przetargi są ustawione.

  odpowiedz

  • 2 (6)

  obserwator, w dniu 25-01-2020 15:56:30 napisał:

  owa firma to bardzo dużo ofert wygrywa TO zastanawiające

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (4)

  Kolo, w dniu 25-01-2020 18:19:07 napisał:

  To zbadać ofertę a nie pierd.... od rzeczy.

  odpowiedz

  • -2 (4)

  profesor, w dniu 26-01-2020 12:41:21 napisał:

  I jak zawsze nakloki potrafią tylko SZCZEKAĆ, NARZEKAĆ I WYZYWAĆ. Ale udowodnić nie ma komu, skoro jeden z drugim tacy pewni, że poustawiane przetargi, to do prokuratury zawiadomienie złożyć. Ja chętnie bym popatrzył, co by sie dzialo. Ale jak zawsze, wy tylko mordą kłapać potraficie, nic więcej.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  1182, w dniu 26-01-2020 15:29:44 napisał:

  albo warzywniak albo Olszewka

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przewóz krajowy
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Lakiernictwo
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Meble kuchenne
Meble łazienkowe
Kalkulatory
od 6,90PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)